Професійний акаунт
3
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
107
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • Royal Real Estate
    200 000 $
    240 $/м²

    Віктора Файбиша вул. (Визволення), 64

    багатофункціональне приміщення
    834 м²
    2 тиж. тому
    Інвестиційна можливість у серці Карпат просторий будинок для готельно-ресторанного бізнесу! Характеристики об'єкта: Адреса: смт. Ясіня, Рахівський район, Закарпатська область Площа будинку: 833,56 м Площа земельної ділянки: 23,32 сотки Будинок розташований у самому центрі Ясіні, що забезпечує високий туристичний потік. Три поверхи, підвал, міцна цегляна конструкція та якісні сучасні матеріали створюють надійну основу для бізнесу. Перший поверх ідеальний для ресторану та кафе, з готельними номерами на 40 осіб на верхніх поверхах. Підключені всі комунікації, є власне водопостачання, майже завершені всі ремонтні роботи. Основні переваги: - Вигідне розташування: поруч із відомими гірськол...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.